HTC Desire 825 TD-LTE 2600 mAh
calcActive())">
HTC yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin:
2PUK00
D825h
D825u
Desire 825
Desire 825 Dual Sim
Desire 825 TD-LTE
D825h
D825u
Desire 825
Desire 825 Dual Sim
Desire 825 TD-LTE
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
35H00258-03M
B2PUK100
B2PUK100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD825SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128128342 |
| Korvaa | B2PUK100 / 35H00258-03M / 35H00258-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 10.01Wh |
| Mitat | 76.80 x 68.80 x 3.30 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |