HTC Desire 728 akku 2800 mAh
calcActive())">
HTC yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin HTC malleihin:
Desire 728
D728
D728w
D728t
D728x
D728
D728w
D728t
D728x
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC alkuperäisakut:
35H00249-00M
35H00249-02M
35H00249-02M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD728SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129165 |
| Korvaa | 35H00249-00M / 35H00249-02M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.64Wh |
| Mitat | 75.20 x 69.80 x 3.42mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |