HTC D616d, D616h, D616w akku 1800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
D616d
D616h
D616w
D616h
D616w
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
701701000951
BOPBM100
BOPBM100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD616SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099239 |
| Korvaa | BOPBM100 / 701701000951 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 68.10 x 55.90 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |