HTC D10i, D10u, D10w akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
D10i
D10u
D10w
Desire 10 Lifestyle
Desire 10 Lifestyle TD-LTE
Desire 10 Pro
Desire 10 Pro Dual SIM
E56ML
One X9
One X9 Dual Sim
One X9E
One X9u
D10u
D10w
Desire 10 Lifestyle
Desire 10 Lifestyle TD-LTE
Desire 10 Pro
Desire 10 Pro Dual SIM
E56ML
One X9
One X9 Dual Sim
One X9E
One X9u
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00255-00M
35H00255-01M
B2PS5100
35H00255-01M
B2PS5100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTX900XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122562 |
| Korvaa | B2PS5100 / 35H00255-00M / 35H00255-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 76.50 x 67.90 x 3.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |