HTC CP3, Desire 600, Desire 600 Dual Sim akku 1800 mAh
calcActive())">
HTC CP3, Desire 600, Desire 600 Dual Sim akku 1800 mAh
In stock
- SKU
- CS-HTD606XL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
CP3
Desire 600
Desire 600 Dual Sim
Desire 600
Desire 600 Dual Sim
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00209-04M
35H00209-25M
BO47100
35H00209-25M
BO47100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD606XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077220 |
| Korvaa | BO47100 / 35H00209-04M / 35H00209-25M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.84Wh |
| Mitat | 59.88 x 45.73 x 5.10mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |