HTC C110e, G20, Holiday akku 1600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
C110e
G20
Holiday
G20
Holiday
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00167-00M
35H00167-01M
35H00167-03M
35H00167-01M
35H00167-03M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTX710XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128079798 |
| Korvaa | BH39100 / 35H00167-00M / 35H00167-03M / 35H00167-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 5.92Wh |
| Mitat | 54.80 x 47.92 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |