HTC älypuhelinten U11 Plus / U11+ yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
HTC älypuhelinten U11 Plus / U11+ yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-HTU112SL
21,95 €
HTC älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
U11 Plus
U11+
U11+
Korvattavat HTC älypuhelinten alkuperäisakut
35H00271-01M
35H00277-00M
35H00277-00M
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-HTU112SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141471 |
| Korvaa | 35H00277-00M / 35H00271-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.63Wh |
| Mitat | 76.30 x 63.00 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |