HTC älypuhelinten Imagine Life / U12 life yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
HTC älypuhelinten Imagine Life / U12 life yhteensopiva akku 3500mAh
In stock
- SKU
- CS-HTU121SL
21,95 €
HTC älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Imagine Life
U12 life
U12 life Dual SIM
U12 life Dual SIM TD-LTE
U12 life
U12 life Dual SIM
U12 life Dual SIM TD-LTE
Korvattavat HTC älypuhelinten alkuperäisakut
35H00278-00M
B2Q6E100
B2Q6E100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-HTU121SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152958 |
| Korvaa | B2Q6E100 / 35H00278-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 13.48Wh |
| Mitat | 82.00 x 66.10 x 3.70mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |