HTC älypuhelinten F233 / U20 5G yhteensopiva akku 4650mAh
calcActive())">
HTC älypuhelinten F233 / U20 5G yhteensopiva akku 4650mAh
In stock
- SKU
- CS-HTU200SL
23,95 €
HTC älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
F233
U20 5G
U20 5G
Korvattavat HTC älypuhelinten alkuperäisakut
B2Q9F100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HTC älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-HTU200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128167488 |
| Korvaa | B2Q9F100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4650mAh / 17.9Wh |
| Mitat | 83.80 x 65.06 x 5.16mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |