HTC Alpine, U Play, U Play TD-LTE akku 2400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
Alpine
U Play
U Play TD-LTE
U Play TD-LTE Dual SIM
U Play
U Play TD-LTE
U Play TD-LTE Dual SIM
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00270-00M
B2PZM100
B2PZM100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTU120XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131625 |
| Korvaa | B2PZM100 / 35H00270-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.24Wh |
| Mitat | 66.15 x 63.74 x 3.73mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |