HTC ADR6435, butterfly, Butterfly J akku 2020 mAh
calcActive())">
HTC ADR6435, butterfly, Butterfly J akku 2020 mAh
In stock
- SKU
- CS-HTX920XL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
ADR6435
butterfly
Butterfly J
butterfly
Butterfly J
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00196-01M
35H00196-04M
35H00198-01M
35H00196-04M
35H00198-01M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTX920XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128077824 |
| Korvaa | BL83100 / 35H00196-01M / 35H00196-04M / BTR6435B / 35H00198-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2020mAh / 7.68Wh |
| Mitat | 89.70 x 61.00 x 2.85mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |