HTC A51, D820s, D820us akku 2600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
A51
D820s
D820us
D820s
D820us
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00232-00M
35H00232-01M
B0PF6100
35H00232-01M
B0PF6100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD826SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128108962 |
| Korvaa | B0PF6100 / BOPF6100 / 35H00232-00M / 35H00232-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 76.00 x 70.00 x 3.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |