HTC A3QHD, D610, D610n akku 2040 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
A3QHD
D610
D610n
D610
D610n
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00222-00M
B0P9O100
B0P9O100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD610XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096924 |
| Korvaa | B0P9O100 / 35H00222-00M / 35H00222-01M / BOP90100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2040mAh / 7.75Wh |
| Mitat | 61.04 x 54.48 x 4.22mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |