HTC A315C, A3333, A6363 akku 1500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
A315C
A3333
A6363
A3333
A6363
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00127-02M
35H00127-04M
35H00127-05M
35H00127-04M
35H00127-05M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HT6363XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071921 |
| Korvaa | BA S440 / BB00100 / 35H00127-06M / 35H00127-04M / 35H00127-05M / 35H00127-02M / BTR6200 / BTR6200B |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 64.64 x 43.85 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |