HTC 6500LVW, 801e, 801n akku 2300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
6500LVW
801e
801n
801e
801n
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00207-01M
BN07100
BN07100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTT801SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128078876 |
| Korvaa | BN07100 / 35H00207-01M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.51Wh |
| Mitat | 89.91 x 59.75 x 2.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |