HTC U11, 2PZC, 2PZC100, 601HT akku 2500mAh
calcActive())">
HTC U11, 2PZC, 2PZC100, 601HT akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-HTU110XL
24,95 €
12,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
2PZC
2PZC100
601HT
U11
U11 TD-LTE
U-3f
U-3u
U-3w
2PZC100
601HT
U11
U11 TD-LTE
U-3f
U-3u
U-3w
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00271-00M
B2PZC100
B2PZC100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTU110XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129684 |
| Korvaa | B2PZC100 / 35H00271-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.63Wh |
| Mitat | 68.45 x 61.26 x 3.83mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |