HTC 2PYR200, A16, A17 akku 2200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
2PYR200
A16
A17
D530u
Desire 530
Desire 530 4G
Desire 555
Desire 555 4G LTE
Desire 630
Desire 630 Dual SIM
Desire 630 Dual SIM TD-LTE
Desire 650
HTCD160L
A16
A17
D530u
Desire 530
Desire 530 4G
Desire 555
Desire 555 4G LTE
Desire 630
Desire 630 Dual SIM
Desire 630 Dual SIM TD-LTE
Desire 650
HTCD160L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00257-00M
B2PST100
B2PST100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTD530XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125693 |
| Korvaa | B2PST100 / 35H00257-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.47Wh |
| Mitat | 66.90 x 56.70 x 3.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |