HTC 0PA6A100, Desire 300, Desire 301 akku 1650 mAh
calcActive())">
HTC 0PA6A100, Desire 300, Desire 301 akku 1650 mAh
In stock
- SKU
- CS-HTZ300SL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
0PA6A100
Desire 300
Desire 301
Desire 300
Desire 301
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00190-09M
BP6A100
BP6A100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTZ300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085348 |
| Korvaa | BP6A100 / 35H00190-09M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.27Wh |
| Mitat | 51.70 x 51.15 x 5.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |