HTC 0P9FH100, 0PFH110, Desire Eye akku 2400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
0P9FH100
0PFH110
Desire Eye
0PFH110
Desire Eye
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00234-00M
B0PFH100
B0PFH100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTM910SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107200 |
| Korvaa | B0PFH100 / 35H00234-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 9.24Wh |
| Mitat | 62.87 x 63.40 x 4.25 mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |