HTC 0P9C300, A5, D816d akku 2600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
0P9C300
A5
Desire 816
A5
Desire 816
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00220-00M
35H00220-01M
B0P9C100
35H00220-01M
B0P9C100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD816XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092377 |
| Korvaa | B0P9C100 / 35H00220-01M / 35H00220-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.88Wh |
| Mitat | 74.95 x 69.50 x 3.28mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |