HTC 0P6B640, 0P8B200, HTC6515L akku 2100 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
0P6B640
0P8B200
HTC6515L
0P8B200
HTC6515L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00216-00M
B0P6M100
BOP6M100
B0P6M100
BOP6M100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTB640XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099659 |
| Korvaa | BOP6M100 / 35H00216-00M / B0P6M100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 77.92 x 54.41 x 3.06mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |