HTC ADR6350, ADR6350VW, Droid Incredible 2 akku 1350 mAh
calcActive())">
HTC ADR6350, ADR6350VW, Droid Incredible 2 akku 1350 mAh
In stock
- SKU
- CS-HT6350SL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
ADR6350
ADR6350VW
Droid Incredible 2
ADR6350VW
Droid Incredible 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00152-04M
35H00152-05M
BTR6350
35H00152-05M
BTR6350
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HT6350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128067979 |
| Korvaa | BTR6350 / BTR6350B / 35H00152-04M / 35H00152-05M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1350mAh / 5Wh |
| Mitat | 65.00 x 43.80 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |