HTC A22, A32, D626d akku 1900 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC puhelinten kanssa:
A22
A32
D626d
A32
D626d
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC puhelin alkuperäisakut:
35H00237-00M
35H00237-01M
B0PKX100
35H00237-01M
B0PKX100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HTD626SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110668 |
| Korvaa | BOPKX100 / B0PKX100 / 35H00237-00M / 35H00237-01M / 35H00237-05M / 35H00237-04M |
| Kapasiteetti (mAh) | 1900mAh / 7.22Wh |
| Mitat | 66.84 x 57.02 x 3.42 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |