HTC 2PXH100, E66, One X10 akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HTC matkapuhelimien kanssa:
2PXH100
E66
One X10
One X10 LTE-A
X10
X10 LTE-A
X10w
E66
One X10
One X10 LTE-A
X10
X10 LTE-A
X10w
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HTC matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00264-00M
B2PXH100
B2PXH100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-HTE660XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129691 |
| Korvaa | B2PXH100 / 35H00264-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 81.20 x 64.60 x 4.48mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |