Honor puhelimen Play 40 / WDY-AN00 yhteensopiva akku 5100mAh
calcActive())">
Honor puhelimen Play 40 / WDY-AN00 yhteensopiva akku 5100mAh
In stock
- SKU
- CS-HNP400SL
21,95 €
Honor puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Play 40
WDY-AN00
WDY-AN00
Korvattavat Honor puhelimen alkuperäisakut
HB466594EGW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa …
| SKU | CS-HNP400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,89 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193142 |
| Korvaa | HB466594EGW |
| Kapasiteetti (mAh) | 5100mAh / 19.84Wh |
| Mitat | 92.70 x 64.90 x 4.70mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |