Honor älypuhelinten KOZ-AL00 / Play 20 yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Honor älypuhelinten KOZ-AL00 / Play 20 yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-HUY200SL
23,95 €
Honor älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
KOZ-AL00
Play 20
Play 20
Korvattavat Honor älypuhelinten alkuperäisakut
HB496590EFW-F
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-HUY200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,87 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128177968 |
| Korvaa | HB496590EFW-F |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.96Wh |
| Mitat | 87.00 x 62.85 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |