Google G011C, Pixel 2 XL 2017, Pixel XL2 2017 akku 3800mAh
calcActive())">
Google G011C, Pixel 2 XL 2017, Pixel XL2 2017 akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-GPW200SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google matkapuhelimien kanssa:
G011C
Pixel 2 XL 2017
Pixel XL2 2017
Pixel 2 XL 2017
Pixel XL2 2017
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google matkapuhelimien alkuperäisakut:
35H00273-00M
G011B
G011B-B
G011B
G011B-B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GPW200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130550 |
| Korvaa | G011B / G011B-B / 35H00273-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 14.63Wh |
| Mitat | 76.30 x 63.00 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |