Google Pixel XL akku 3400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google puhelinten kanssa:
Google Pixel XL
G-2PW2100
G-2PW2100-021-B
G-2PW2200
G-2PW2100
G-2PW2100-021-B
G-2PW2200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google puhelin alkuperäisakut:
35H00263-00M
B2PW2100
B2PW2100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-GPW210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122036 |
| Korvaa | B2PW2100 / 35H00263-00M |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 13.09Wh |
| Mitat | 73.90 x 66.60 x 4.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |