Google Pixel 3A akku 2900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google matkapuhelimien kanssa:
G020E
G020F
G020G
G020H
Pixel 3A
G020F
G020G
G020H
Pixel 3A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google matkapuhelimien alkuperäisakut:
G020E-B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GPW320SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146988 |
| Korvaa | G020E-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 11.17Wh |
| Mitat | 67.58 x 57.05 x 4.62mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |