Google Pixel 2 / G011A akku 2700mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google matkapuhelimien kanssa:
G011A
Pixel 2
Pixel 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google matkapuhelimien alkuperäisakut:
G011A-B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GPW220SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130567 |
| Korvaa | G011A-B / 35H00272-01M / 35H00272-03M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 10.4Wh |
| Mitat | 61.12 x 57.52 x 4.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |