Google G020C akku 3600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Google matkapuhelimien kanssa:
G020C
Pixel 3A XL
Pixel 3A XL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Google matkapuhelimien alkuperäisakut:
G020A-B
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GPW330SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149712 |
| Korvaa | G020A-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.86Wh |
| Mitat | 75.25 x 63.58 x 4.50mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |