Gigaset GS370 akku 2850mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gigaset matkapuhelimien kanssa:
GS370
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gigaset matkapuhelimien alkuperäisakut:
V30145-K1310-X465
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GMS370SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140160 |
| Korvaa | V30145-K1310-X465 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2850mAh / 10.97Wh |
| Mitat | 72.30 x 61.86 x 3.78mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |