Gigaset GS270 akku 4750mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Gigaset matkapuhelimien kanssa:
GS270
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Gigaset matkapuhelimien alkuperäisakut:
V30145-K1310-X464
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GMS270SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140153 |
| Korvaa | V30145-K1310-X464 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4750mAh / 18.29Wh |
| Mitat | 87.10 x 64.82 x 4.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |