Fairphone puhelimen Fairphone 4 yhteensopiva akku 3900mAh
calcActive())">
Fairphone puhelimen Fairphone 4 yhteensopiva akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-FPE400SL
23,95 €
20,95 €
Fairphone puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Fairphone 4
Korvattavat Fairphone puhelimen alkuperäisakut
F4AC1
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fairphone puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-FPE400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3.85V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218906 |
| Korvaa | F4AC1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 15.02Wh |
| Mitat | 91.50 x 46.70 x 6.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |