Texet / Emporia AK-C140 yhteensopiva akku 900 mAh
calcActive())">
Texet / Emporia AK-C140 yhteensopiva akku 900 mAh
In stock
- SKU
- CS-EAC140SL
15,95 €
7,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien puhelimien kanssa:
BEA-FON
- S33
EMPORIA
- Telme C140
MANTA
- TEL2405
- TEL2408
MEDIA-TECH
- MT846KB
TEXET
- TD-D109
- TM-B111
- TM-B210
- TM-B310
- TM-B312
- TM-B415
- TM-D105
- TM-D107
- TM-D108
- TM-D205
VEX
- IQ controller
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat alkuperäisakut:
EMPORIA
- AK-C140
TEXET
- B111
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-EAC140SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072270 |
| Korvaa | AK-C140 DBR-800A |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.00 x 34.00 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |