Emporia Elson EL380, Elson EL399, Elson EL470 akku 550 mAh
calcActive())">
Emporia Elson EL380, Elson EL399, Elson EL470 akku 550 mAh
In stock
- SKU
- CS-MEL470SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Elson EL380
Elson EL399
Elson EL470
Elson EL399
Elson EL470
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26158ELSON/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MEL470SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128027614 |
| Korvaa | BTY26158ELSON/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 550mAh / 2.04Wh |
| Mitat | 43.00 x 39.46 x 3.69mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |