Emporia Telme C150, Telme C151, Telme T200 akku 900mAh
calcActive())">
Emporia Telme C150, Telme C151, Telme T200 akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-EAC150SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia matkapuhelimien kanssa:
Telme C150
Telme C151
Telme T200
Telme X200
Telme C151
Telme T200
Telme X200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia matkapuhelimien alkuperäisakut:
AK-C150
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-EAC150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130024 |
| Korvaa | AK-C150 |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.06 x 33.95 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |