Emporia Supereasy AK-S3M akku 2500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia matkapuhelimien kanssa:
Supereasy
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia matkapuhelimien alkuperäisakut:
AK-S3M
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-ESE300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181446 |
| Korvaa | AK-S3M |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 72.00 x 52.00 x 5.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |