Emporia puhelimen TALKsmart / V800 yhteensopiva akku 1450mAh
calcActive())">
Emporia puhelimen TALKsmart / V800 yhteensopiva akku 1450mAh
In stock
- SKU
- CS-ETV800SL
16,95 €
Emporia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TALKsmart
V800
V800_001
V800
V800_001
Korvattavat Emporia puhelimen alkuperäisakut
AK-V800
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-ETV800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184805 |
| Korvaa | AK-V800 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1450mAh / 5.37Wh |
| Mitat | 66.00 x 44.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |