Emporia puhelimen Smart.4 / Smart.3 Mini yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Emporia puhelimen Smart.4 / Smart.3 Mini yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-EAS310SL
20,95 €
Emporia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Smart.4
Smart.3 Mini
Smart 4
Smart 3 Mini
Smart.3 Mini
Smart 4
Smart 3 Mini
Korvattavat Emporia puhelimen alkuperäisakut
AK-S3M-BC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-EAS310SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181330 |
| Korvaa | AK-S3M-BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 72.00 x 52.20 x 5.30mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |