Emporia puhelimen SIMPLICITYglam / V227 yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Emporia puhelimen SIMPLICITYglam / V227 yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-EAV227SL
18,95 €
15,95 €
Emporia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SIMPLICITYglam
V227
V227
Korvattavat Emporia puhelimen alkuperäisakut
AK-V227-BC
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-EAV227SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214625 |
| Korvaa | AK-V227-BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.70 x 42.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |