Emporia puhelimen One / V200 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Emporia puhelimen One / V200 yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-EAV200SL
15,95 €
Emporia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
One
V200
V200_001_SG
V200
V200_001_SG
Korvattavat Emporia puhelimen alkuperäisakut
AK-V200
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-EAV200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128181767 |
| Korvaa | AK-V200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Mitat | 44.50 x 40.00 x 5.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |