Emporia puhelimen Flip V221 / Active glam V221 4G yhteensopiva akku 900mAh
calcActive())">
Emporia puhelimen Flip V221 / Active glam V221 4G yhteensopiva akku 900mAh
In stock
- SKU
- CS-EAF221SL
15,95 €
Emporia puhelimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Flip V221
Active glam V221 4G
Active Glam
Active Glam 4G
ActiveEglam V221 (4G)
Active glam V221 4G
Active Glam
Active Glam 4G
ActiveEglam V221 (4G)
Korvattavat Emporia puhelimen alkuperäisakut
AK-V221
AK-V221-4G V1.0
AK-V221-4G
AK-V221-4G V1.0
AK-V221-4G
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia puhelimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-EAF221SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187073 |
| Korvaa | AK-V221 / AK-V221-4G |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Mitat | 53.50 x 40.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |