Emporia Glam, V34, V34_001 akku 940 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Glam
V34
V34_001
V34
V34_001
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
AK-V34
AK-V34 (V1.0)
AK-V34 (V1.0)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-EAV340SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128088547 |
| Korvaa | AK-V34 / AK-V34 (V1.0) |
| Kapasiteetti (mAh) | 940mAh / 3.48Wh |
| Mitat | 54.65 x 42.08 x 4.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |