Emporia F200 akku 1100 mAh
calcActive())">
Yhteensopiva akku mm: Emporia F200, F210, TELME F200, TELME F210 ja TELME FLIP.
Edullinen ja laadukas Emporia AK-F200 yhteensopiva akku joka toimii ainakin seuraavissa malleissa: Emporia F200, F210, TELME F200, TELME F210 ja TELME FLIP. Akku saattaa olla myös yhteensopiva muiden vastaavien tuotteiden kanssa. Jos olet epävarma akun sopivuudesta juuri Sinun laitteisee…
| SKU | CS-EAF200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052456 |
| Korvaa | AK-F200 / AK-F200(V1.0) |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 55.71 x 41.62 x 5.22mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |