Emporia Essence plus, ESSENCEplus, ESSENCEplus VF4 akku 1050 mAh
calcActive())">
Emporia Essence plus, ESSENCEplus, ESSENCEplus VF4 akku 1050 mAh
In stock
- SKU
- CS-EAL200SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Essence plus
ESSENCEplus
ESSENCEplus VF4
ESSENCEplus
ESSENCEplus VF4
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
AK-RL2
AK-RL2(V1.0)
AK-RL2(V1.0)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-EAL200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059332 |
| Korvaa | AK-RL2 / AK-RL2(V1.0) |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 53.40 x 33.80 x 5.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |