Emporia Elson EL560, Elson EL560 Dual akku 1100 mAh
calcActive())">
Emporia Elson EL560, Elson EL560 Dual akku 1100 mAh
In stock
- SKU
- CS-MEL560SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Elson EL560
Elson EL560 Dual
Elson EL560 Dual
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26171
BTY26171Mobistel/STD
BTY26171Mobistel/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MEL560SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128052180 |
| Korvaa | BTY26171 / BTY26171Mobistel/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 57.24 x 48.44 x 4.01mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |