Emporia EL350 Dual, Elson EL350, Mobistel EL350 akku 1050 mAh
calcActive())">
Emporia EL350 Dual, Elson EL350, Mobistel EL350 akku 1050 mAh
In stock
- SKU
- CS-MEL350SL
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
EL350 Dual
Elson EL350
Mobistel EL350
Elson EL350
Mobistel EL350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
BTY26169
BTY26169MBISTEL/STD
BTY26169MBISTEL/STD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-MEL350SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128048435 |
| Korvaa | BTY26169 / BTY26169MBISTEL/STD |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Mitat | 54.60 x 34.00 x 5.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |