Emporia Click, Click V32, Click V32C akku 1000 mAh
calcActive())">
Emporia Click, Click V32, Click V32C akku 1000 mAh
In stock
- SKU
- CS-EAK320SL
15,95 €
6,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Emporia puhelinten kanssa:
Click
Click V32
Click V32C
Click V32
Click V32C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Emporia puhelin alkuperäisakut:
AK-V32
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-EAK320SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059295 |
| Korvaa | AK-V32 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 55.90 x 41.80 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |