Emporia älypuhelinten Smart 3 yhteensopiva akku 2100mAh
calcActive())">
Emporia älypuhelinten Smart 3 yhteensopiva akku 2100mAh
In stock
- SKU
- CS-EAS300SL
21,95 €
Emporia älypuhelinten yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Smart 3
Korvattavat Emporia älypuhelinten alkuperäisakut
AK-S3
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Emporia älypuhelinten -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-EAS300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171560 |
| Korvaa | AK-S3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 7.98Wh |
| Mitat | 83.60 x 57.82 x 4.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |